DSC_0853

8 urodziny na warsztatach ceramicznych DS Ceramika

Wrzesień 18, 2017 , In: Blog , With: No Comments
0

Jak miałam dwadzieścia lat chciałam być już poważną kobietą po 30 stce, a teraz jak 30 stka już za mną to tęsknię za tamtymi czasami.  Teraz czas pędzi nieubłaganie i dopiero po kolejnych i kolejnych urodzinach dzieci widać jak to szybko mija. Moje bliźniaki już w tym roku ósme urodziny obchodziły a pamiętam jak dziś jak wróciłam z nimi ze szpitala. Kilka lat wstecz byłam „ambitną” matką i odprawiałam urodziny w ogrodzie, sama wszystko przygotowywałam i organizowałam. Zerknijcie tutaj . Ale jako że Brunek jest jeszcze dość malutki nie było nawet mowy o tym. Jednak nie chciałam robić dzieciakom urodzin w bawialni, bo chodzą dość często na urodzinki w takie właśnie miejsca, a do tego to już ośmiolatki więc mogłam pójść troszkę dalej. Miałam kilka pomysłów od Was ale jak to u mnie czasami bywa, wszystko na ostatni moment, to udało mi się zarezerwować termin w pracowni ceramiki w Gliwicach. I to był strzał w 10!!! Dziewczynki były zachwycone, Pani prowadząca przemiła. I powiem Wam szczerze, że sama z chęcią bym poszła na takie zajęcia.

Urodzinki trwają dwie godziny. W tym czasie małe artystki wykonują aniołki, miski bądź inne arcydzieła z gliny. Gdy cudo już jest ukończone, schnie odpowiednią ilość czasu a następnie jest wypalane w piecu. Po około dwóch tygodniach można przystąpić do malowania i szkliwienia naszego arcydzieła bądź odebrać „gołe”.

W pracowni u Pani Dagmary kupicie też inne ręcznie wykonane cuda ale przede wszystkim ceramiczne „perełki” które właścicielka sama wykonuje. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko jest przepiekne i bardzo unikatowe. Idealne na prezent.

Nie mogło oczywiście zabraknąć tortu dla naszej solenizantki. Tym razem postawiłam na tort bezowy. Zamówiłam sam torcik i sama go udekorowałam. Aneczko moja kochana dziękuję za Panią od tortu!!! Co ja bym bez Ciebie poczęła <3

Na koniec każdy aniołek został „podpisany” inicjałami, żeby po wypaleniu można było rozszyfrować który jest czyj.

No i oczywiście na koniec, pamiątkowe zdjęcie <3

Jeśli nie macie pomysłu na urodzinki a Wasza pociecha lubi kreatywnie spędzać czas to polecam z całego serca !!

DS CERAMIKA

Ale Pani Dagmara poza urodzinkami robi rownież różne inne warsztaty także można się wybrać z pociechą.

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment

Mama bliźniąt i całej zgrai zwierząt. Nasz dom to istny huragan...dwoje dzieci , siedem psów i dwa koty to mieszanka wybuchowa, ale jest wesoło. Zapraszamy do Naszego swiata:)

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}