DSC_0813

Inspirujące kobiety i mój sukces. Jaki jest TWÓJ???

Wrzesień 7, 2017 , In: Blog , With: No Comments
0

Kiedy czasami brak czasu  na pisanie, robienie zdjęć i odzywanie się do Was, mam ogromne wyrzuty sumienia. W zasadzie nie wiem dlaczego, przecież to takie moje miejsce i w sumie jak napisze to będzie a jak nie to nie. Ale ja właśnie nie umiem tak do tego podejść. Codziennie myślę, że musze coś napisać, odezwać się do Was, ale przy trójce dzieci zawsze jakieś inne rzeczy zaprzątają mój czas i przyznam Wam szczerze, że czasami myślę nad tym żeby zamknąć bloga. I zawsze wtedy kiedy nachodzą mnie takie myśli dostaję od Was czy to wiadomość, maila czy komentarz. I kiedy czytam, że uwielbiacie mnie czytać, oglądać, że ta nasza codzienność daje Wam odskocznie od Waszej  codzienności. Moje zdjęcia dają Wam inspiracje i najzwyczajniej w świecie lubicie patrzeć na nas, no w zasadzie to na dzieciaki. Wtedy właśnie czuję, że osiągnęłam wewnętrzny sukces. Bo chodźby moje zdjęcia czy teksty miały poprawić humor choć jednej z Was albo dać inspirację to wiem, ze warto to robić właśnie dla Was.

Często też piszecie, że chcielibyście zacząć pisać bloga ale nie wiecie jak/nie umiecie pisać/ wydaje się Wam to głupie. Nie patrzcie na innych, róbcie to na co macie Wy ochotę i to co Wam w duszy gra. Najtrudniej jest zacząć, a potem każdy mały SUKCES da Wam ogromną satysfakcję.

Mam nawet taki przykład namacalny. Moja bardzo dobra koleżanka, długo przymierzała się do tego żeby założyć bloga. Zawsze znajdywała jakiś powód żeby tego nie zrobić. Jednocześnie zawsze mnie dopingowała i mi kibicowała. Nie raz pisała, Mila no gdzie jest post, dawaj!! Nie raz to dzięki niej cokolwiek w ogóle wrzucałam i szło dalej. Wiec na jej 30 urodziny, złożyłyśmy się jako koleżanki w kilka osób i dałyśmy jej jakby bon na założenie bloga. Musiała tylko wymyśleć nazwę, a resztą miał się zająć zaprzyjaźniony informatyk.  I wiecie co??? Niedługo stuknie jej rok bloggowania, pisze świetnie ( ma dziewczyna do tego rękę jak nic), robi super zdjęcia i działa, po prostu działa. Jej blog to taki też troszkę mój mały sukces, jakby nie było przyczyniłam się do tego i mocno jej kibicuję. Wcześniej jak nie prowadziła jeszcze swojego bloga to u mnie gościnnie czasami pisała. I może to jest też pomysł dla Was. Może macie jakąś znajomą która chętnie udzieli Wam np. raz w miesiącu miejsca na swoim blogu???

Koniecznie dajcie znać czy się Wam udało no i wpadajcie na bloga do Alicji TUTAJ

Chyba wprowadzę taki cykl kobiet inspirujących. Ostatnio było o Ani, dzisiaj trochę o Alicji, na następny post juz też chyba  mam wybrankę 🙂

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment

Mama bliźniąt i całej zgrai zwierząt. Nasz dom to istny huragan...dwoje dzieci , siedem psów i dwa koty to mieszanka wybuchowa, ale jest wesoło. Zapraszamy do Naszego swiata:)

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}