Ja to mam szczęście:)

Lipiec 2, 2013 , In: codzienność , With: 2 komentarze
0
A raczej moje dzieci. Tak mi się przynajmniej wydaje. Co prawda chodzą przez cały rok do przedszkola tak jak wszystkie dzieci, pomimo tego iż nie chodzę do pracy od 8 do 16. Uważam jednak, że dziecko zupełnie inaczej się rozwija będąc z innymi dziećmi. No i wiadomo, że jak jest się z mamą w domu, to mama musi ugotować, posprzątać, uprać uprasować więc i dzieciaki wtedy raczej bawią się same. Moje mają to szczęście, że mają siebie, chociaż jak są razem to sobie przeważnie dokuczają, a jak są oddzielnie to strasznie tęsknią:) Tak to chyba jest z rodzeństwami a z bliźniakami to już w ogóle 🙂 Ale nie o tym chciałam pisać:) Jako, że są wakacje i jak już wspomniałam nie pracuję na etacie to postanowiłam, że spędzimy ten czas wspólnie i przez jeden miesiąc dzieci będą miały wolne od przedszkola. Zaliczyły już dzieciaki kilka dni u dziadków w górach a teraz matka polka musi się wykazać i jakoś zorganizować dzieciakom czas. Ostatnio ktoś gdzieś wstawił zdjęcie chłopca jak uprawia jakiś wodny sport i podpis pod obrazkiem….”Spraw aby jedyną miłością wakacyjną Twojego dziecka nie był komputer”….tak też zamierzam uczynić:)
Tak więc pierwszego dnia wakacji odwiedziła nas ulubiona ciocia Ewa z Martynką ( owa Martynka ma 9 lat- nie wiem kiedy ona tak urosła). Odwiedziliśmy naszą fontannę i co dziwne nie było wcale dzieciaków, więc maluchy biegały do woli. Musze się tylko nauczyć pozwalać dzieciom na swobodne szaleństwa bez ciągłego upominania, że się pobrudzą i pomoczą:) następnym razem zabiorę ze sobą buty na zmianę dla nich bo niestety nie były w stanie się oprzeć fontannie i po kilku minutach były całe mokre:) z Martynką na czele:)
Sarka 
top – ZARA
spodnie – sh
trampki – H&M
Sali
koszula – ZARA
spodenki – ZARA
adidasy – NIKE
kaszkiet – ZARA

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
  1. Odpowiedz

    No i pierwszy dzień wakacji w miłym towarzystwie spędzony-Fajnie 🙂 U nas też zaczęły się fajnie choć my mamy cały czas wakacje 🙂 Pozdrawiam ciepło i zapraszam również do nas 🙂 mojemalewielkieszczescie.blogspot.com

  2. Odpowiedz

    Podoba mi się stwierdzenie "Nie wiem kiedy Ona tak urosła :):)" Nas ma odwiedzić Zuzia lat 16 i ja również nie wiem kiedy Ona tak urosła niedawno byliśmy na Jej Pierwszej Komunii 😛

Leave a Comment

Mama bliźniąt i całej zgrai zwierząt. Nasz dom to istny huragan...dwoje dzieci , siedem psów i dwa koty to mieszanka wybuchowa, ale jest wesoło. Zapraszamy do Naszego swiata:)

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}