LEGO

Lipiec 1, 2014 , In: miejsca, zabawa , With: 4 komentarze
0
 
Pewna moja mila koleżanka ostatnio zadzwoniła do mnie, abysmy pojechały razem z dziecmi do Krakowa na wystawę klocków LEGO. Jako, że do Krakowa blisko, z chęcią się wybraliśmy.  Dla dzieciaków było to bardzo ciekawe i interesujące doświadczenie. Były w szoku, że w jednym miejscu było tyle klocków i różnych budowli. Salvador co chwilę przy każdej dosłownie gablocie przystawał i jego oczy robiły się coraz większe. Nie mógł ogarnąć co to za szczęśliwe dziecko od którego są te wszystkie klocki. Jeżeli chodzi o mnie to chyba po prostu inaczej to sobie wyobrażałam i oczekiwałam czegoś innego. Chyba spodziewałam się mini LEGOLANDU, myslałam, że wszystko będzie z klocków. Pomimo to również niejednokrotnie byłam pod wrażeniem niektórych budowli.
 
Więcej dowiecie się na stronie http://www.wystawaklockow.pl/
 
W krakowie wystawa była tylko do niedzieli, następne są w Kołonrzegu, Zakopanem i Poznaniu, resztę znajdziecie na stronie.
 
 
 
 
 
 
Troszke również było mało dla dziewczynek, bo tylko jedna gablota z LEGO FRIENDS. Całe miasto w jednym miejscu było dla Sary nie do ogarnięcia 🙂
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przy okazji też odbieraliśmy tatusia i wujka z lotniska i wypatrywaliśmy tatusiowego samolotu
 
 
 
Sara
Wszystko ZARA
kapelusz PEPCO (około 8 zł :))))))))
 
Sali
 
spodnie, buty ZARA
koszula MANGO
kapelusz TAKKO

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
  1. czy to spodnie z aktualnej kolekcji zara? wyprzedaz?moge prosic o linka?

  2. Odpowiedz

    Jeśli chodzi o jeansy Sarki to widzę, że już nie ma ich na stronie, chyba się wyprzedały a Salvadora są tu http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/dzieci/ch%C5%82opiec/spodnie/spodnie-typu-%E2%80%9Echinos%E2%80%9D-c634804p1691063.html

  3. Odpowiedz

    Klocki Lego uwielbiamy. Mam wrażenie , że mamy juz wszystkie zestawy…. Miłość do nich była od pierwszego wejrzenia. Fajna wystawa. Ciekawa jestem czy będzie w stolicy….

  4. Odpowiedz

    Mieliśmy jechać na tę wystawę ale jak Ola zobaczyła, że wszystko za szybą wybrała rolki w parku 😉

Leave a Comment

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}