cropped-baner-md1-1

Niedzielne #5 ulubionych – Blogi które inspirowały mnie na początku blogowania.

Wrzesień 24, 2017 , In: #5, Blog , With: No Comments
0

Ładnych parę lat temu, kiedy dopiero co odkryłam czym są blogi, miałam oczywiście kilka swoich ulubionych, bądź takich które wręcz zainspirowały mnie do tego aby założyć swojego. Nie ukrywam, że moje początki były trudne, ale myślę, że każdy jakoś zaczynał więc nie ma się czego wstydzić. Przez te kilka lat blogowania i dzięki nim ale głównie dzięki moim kochanym dzieciom, które każdego dnia są moimi modelami i inspiracją, odkryłam moją ogromną pasję jaką jest fotografowanie. Przez te kilka lat zrobiłam więcej zdjęć niż przez całe swoje życie. Ale wracając do tematu, poniżej przedstawiam Wam moje #5 blogów, które od początku mi towarzyszyły i do dziś na nie zaglądam.

#1
Największym numerem 1 jest bezapelacyjnie Joasia z Bloga Green Canoe. To ona była moją inspiracją do założenia bloga. Wchodziłam do niej namiętnie codziennie. Obserwowałam, jak jej blog przechodzi totalną metamorfozę oraz jak Asia się rozwija. Teraz Green Canoe to prężnie działająca firma. Jestem wciąż pod ogromnym wrażeniem całego zespołu, ale przede wszystkim Asi, która jest przesympatyczną i przemiłą babeczką. Kiedyś nasz dom miał również przyjemność pojawić się w jej internetowym magazynie. TUTAJ znajdziecie Asię <3

 

#2
Lady GUGU, Kinga to dzisiaj już mama dwójki dzieci, kiedy ja ją znalazłam na świecie była tylko jej córeczka. I tu również pamiętam, że przeglądałam jej bloga od pierwszych wpisów i obserwowałam zmianę bloga, fotografii. Kinga, jest wg mnie niezwykle spokojną kobietą ( nie znamy się osobiście ale takie odnoszę wrażenie)oddaną mamą i ogólnie mądrym człowiekiem. Jej posty są zawsze pełnie wartościowych treści, z pięknymi zdjęciami i inspirującymi  propozycjami.

Kingę znajdziecie TUTAJ

#3
Nie mogłoby zabraknąć oczywiście Szafy Tosi. Wy może ją znacie pod nazwą Julia Rozumek, ale kiedy ja ja znalazłam w sieci była właśnie to Szafa Tosi. Blog opowiadał na początku jak nazwa wskazywała o tym co w szafie małej Tosi jest. Julka pokazuje w piękny sposób codzienność swojej rodziny. Jej posty czyta się zawsze jednym tchem i niejednokrotnie doprowadza mnie do łez.  Jej posty są bardzo mądre i życiowe, uwielbiam ją czytać. Mieszkają w pięknym drewniany domu, całkiem niedaleko mnie. Jest taką osobą, którą człowiek ma znaczenie, że zna. Swojska, normalna.

Julkę i kawałek jej świata znajdziecie TUTAJ

#4
Mommy Draws. Dominika. Mama trzech chłopców. Fotografka, graficzka, blogerka. Dominika jest twórczynią mojego loga. Dzieciaki i psiaki latające z siatką na motyle to właśnie jej dzieło a tak przy okazji to chyba czas je uaktualnić. Dominika to przeurocza kobieta, pełna optymizmu i radości w oczach. Bycie mamą trójki to wyzwanie ale bycie mamą trójki chłopców to już wyczyn. Zajrzyjcie do jej świata, warto 🙂

Dominika jest TUTAJ

#5
Iwona – Ona ma siłę. Nie wiem od jak dawna ją czytam i oglądam, a naprawdę jest co. Iwona jak sama pisze o swoim blogu jest po prostu żoną, mamą, gospodynią. Ja uwielbiam jej pióro i jej dom. Jestem zachwycona każdym pojawiającym się zdjęciem z ich wnętrzami. Iwona mieszka w Ameryce, jest mam trze córek, o tak to też wyczyn. Prowadzi bloga, napisała książkę i jest do tego przemiłą osobą. Zapraszam Was do niej i obiecuję, że się nie zawiedziecie. Ja zaglądam regularnie i zawsze wychodzę z ogromem inspiracji:)

TUTAJ  znajdziecie Iwonkę 🙂

 

 

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}