Targowo – Silos :)

Czerwiec 17, 2013 , In: Blog , With: 2 komentarze
0

Tak więc jak w tytule będzie o weekendowym Silosie. Jako że były to moje pierwsze targi miałam lekkiego stresa, jak sobie sama poradzę i takie tam. Ale już na samym początku poznałam sympatyczną Kasię z Iggy Mats, która też jak się okazało była sama więc na wzajem sobie pomogłyśmy, chociażby przy przypilnowaniu  stoisk:) Jeśli chodzi o same targi, to było po sąsiedzku bardzo sympatycznie. Jest to świetna okazja do osobistego poznania  się z innymi tworzącymi  mamami a także tatusiami:) Pogoda dopisała, i chyba jedynym atutem tejże pogody było to , że nie napadało nam na stoiska, gdyż samych oglądających pogoda raczej zaprowadziła nad jeziora lub w inne miłe miejsca 🙂 Ale nawet to nie popsuło nam humorów:) Było wiele świetnych wystawców. Udało nam się co nieco zakupić i zachorować na kilka pięknych rzeczy. Odwiedziło Nas też sporo miłych ludzi, którzy potrafią docenić rękodzieło 🙂 Na pewno były to moje pierwsze ale nie ostatnie targi:)

A teraz fotorelacja:)

 Świetne maty od Iggy Mats, Kasiu będę Cię zachwalała wszystkim. Maty godne polecenia, na lata:)

Obok czarowała śliczna Alicja 🙂 wyczarowała śliczne gumeczki i bransoletkę dla mojej gwiazdy, którą zdążyła owa gwiazda w przeciągu zaledwie 10 minut zgubić, ale dostała na pocieszenie od nowej cioci drugą:) za co jeszcze raz dziękujemy:)

Słodkości dostarczyła nam Wypiekarnia 🙂 babeczki pierwsza klasa

 Na przeciwko oczy cieszyło Lululaj. Piekne drewniany kołyski dla dzieciaczków i dla lal:) Mieli ze sobą również żywą dekorację, która pięknie komponowała się z kołyską:)

A tu chyba jedna z elegantszych dziewczynek owych targów:) Nie mogłam się powstrzymać:) Cudna:)

Bardzo przepraszam MammooniMag-GabMamamore i kogo jeszcze pominęłam z poznanych, za brak zdjęć 🙁 nastepnym razem się poprawię.
Jak tylko pogoda się popsuje ( oby nie) to pokażę na moich modelach osobistych czapy od Mamamore, które zakupiliśmy i jestem z nich mega zadowolona:) 
A na koniec moje anioły, które odwiedziły mnie w niedzielę:)

Saruni tak smakowała babeczka, że miała ją wszędzie nawet na kapeluszu:)

Saluś nie lubi pozować do zdjęć, więc takie foto bardzo z boku:) Dodam tylko, że w koszuli, która jest przeze mnie uwielbiana od Uszyto dla…

Chciałabym jeszcze tylko dodać, że to że udało mi się wystawić w tych targach w głównej mierze zawdzięczam mojej kochanej mamie:)

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
YOU MIGHT ALSO LIKE
Marzec 5, 2015

Kocham :)

stylizacje
READ ARTICLE
Wrzesień 25, 2013

Blizniakiem byc:)

stylizacje
READ ARTICLE
Kwiecień 24, 2015

Wagary:)

codzienność
READ ARTICLE
  1. Odpowiedz

    Cudowna relacja!!! Pozdrawiam.

  2. Odpowiedz

    Dziękuję i zapraszam dl zaglądania:)

Leave a Comment

Mama bliźniąt i całej zgrai zwierząt. Nasz dom to istny huragan...dwoje dzieci , siedem psów i dwa koty to mieszanka wybuchowa, ale jest wesoło. Zapraszamy do Naszego swiata:)

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}