Tato

Czerwiec 25, 2013 , In: stylizacje , With: No Comments
0
Mamusiu a gdzie jest Twój tato?? kochanie mój tatuś, czyli Twój dziadek jest w niebie. Acha…a mamusiu to jest ten dziadek od babci Ani?? tak, kochanie. To był, mąż babci Ani, czyli mój tato. Acha…mąż babci Ani?? Tak, kochanie.
No właśnie kim jest tato?? Tato kocha nad życie, pokazuje świat, chroni przed złem. Uczy, które jezioro jest największe a które najgłębsze, mówi jak się powinno zachowywać i co jest w życiu ważne a co mniej. Zawsze chce jak najlepiej dla swojego dziecka i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Tato wszystko wie i jest najmądrzejszy….przynajmniej mój taki był:(
Chciałoby się cofnąć czas ale się nie da. Chciałoby się jeszcze coś powiedzieć, ale on już nie odpowie. Tyle rzeczy było jeszcze do zrobienia, do pokazania, tyle slow do powiedzenia. Człowiek zawsze myśli że przecież jest jeszcze czas, jeszcze tyle przed nami. Aż tu nagle, koniec. Nie ma. Nie ma Go……. Nie zbuduje domu na drzewie dla swoich wnuków, nie poopowiada bajek. Nie będą Go nawet pamiętały. Ja nie usłyszę już Jego głosu. Tak wielu rzeczy żałuje, wielu slow niewypowiedzianych i wielu niepotrzebnie powiedzianych. Może gdybym wcześniej coś zrobiła, szybciej zareagowała. Gdybym to przewidziała…. Może byłbyś tu dziś, pewnie bym do Ciebie przyjechała….. Może….. Jedno jest tylko pewne, ze lepszego taty nie mogłam sobie wymarzyć. I ciesze się że miałam Cię chociaż przez te dwadzieścia parę lat….. Niektórzy nie maja tego szczęścia:-)
Ten dzień nie należy do moich ulubionych, ale moje dzieci swojego ukochanego tatusia mają i mój mąż także go ma. Tak więc pojechaliśmy odwiedzić teściów. A, że ładna pogoda dopisała to i dzieciaczki poszalały na świeżym powietrzu:) Nie ma to jak u dziadków, prawda:)
  
Sara
bluzeczka, szorty – H&M
buty – zara
Sali
koszula ( jedna z moich ulubionych) – uszyto dla…..
spodenki – ZARA
buty – H&M

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}