dsc_0010

Witaj Nowy Roku !!! Witaj Bruno !!! Postanowień nie będzie !!!!

Styczeń 1, 2017 , In: Blog, Wnętrza , With: No Comments
0

dsc_0005

Witajcie kochani w nowym roku!! Mam nadzieję, że sylwester mieliście udany. My pomimo, że w piżamach to nie żałujemy. Odpoczynek nam się należał, a jako że mój brzuch już zasłania prawie całą mnie to sylwester w domu był wręcz wskazany.
Tak więc, grzecznie około 1 poszliśmy spać. Tak jak już napisałam wyżej nie mam w tym roku, żadnych postanowień noworocznych. Jedyne co to mam PLAN. Plan, który będę realizowała krok po kroku. Jedyne co chce wprowadzić w życie to pozytywne nastawienie i zero marudzenia. Bo na pewno wiecie, że jeśli tylko chcemy możemy wszystko!!! Ale o tym kiedy indziej.

Dzisiaj chcę Wam pokazać maleńki kawałeczek kącika Bruna, do którego przyjścia na świat zostało już mam nadzieję kilka dni. Z jednej strony trochę się boję ale dam radę!! Jak coś będę Wam się wypłakiwać i żalić, choć w sumie obiecałam pozytywne myślenie ale chyba hormony przed porodem mi buzują i sama nie wiem już co będzie.  Jak dotąd nie było na blogu żadnych postów wyprawkowych, bo szczerze powiem czekałam na ostatnią chwilę. Nie chciałam żeby wszystko się kurzyło i stało. Jak wiecie mamy sporo zwierzaków więc wolałam im nie dawać szansy na obgryzienie czegoś tu i ówdzie albo obślinianie. Jednak ku mojemu zdziwieniu łóżeczko ani wózek jakiegoś szczególnego zainteresowania nie wzbudziły. Jeśli w tym tygodniu dam radę każdego kolejnego dnia postaram się Wam pokazać co innego, ale jako, że w czwartek prawdopodobnie zgłaszam się już do szpitala to nic nie obiecuje.

 

Ale kochani oczywiście nie mogę zostawić Was bez żadnych życzeń.  Chciałabym aby ten rok przynosił Wam same dobre rzeczy. Abyście otaczali się tylko pozytywnymi ludźmi i nie tracili czasu na nie warte tego znajomości. Choć jak mówi pewna moja znajoma, każdy człowiek czegoś nas uczy. I z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji można wynieść jakąś lekcję i naukę na przyszłość.  Także nie rozpamiętujmy, że ubiegły rok przyniósł nam rozczarowania czy porażki bo wszystko dzieje się po coś. Bądźmy dobrze dla innych ale także dla samych siebie. Pamiętajmy o swoich bliskich i o tym co w życiu naprawdę ważne. Jeśli chcecie postanawiajcie, jeśli chcecie planujcie. Ważne żebyście byli szczęśliwi!!!! Dziękuję Wam również, że jesteście tu z nami!! Gdyby nie Wy nie było by nas, bo jednak napędzacie mnie do pisania i robienia zdjęć!! Do bycia coraz lepszą!! Dziękuje Wam!!

Pięknego Roku 2017 kochani!!!!!

dsc_0006

dsc_0007

dsc_0008

Łóżeczko jest oczywiście najcudowniejszej firmy Bellamy. Większość ubranek jak body czy pajace mam z sieciówek, głównie HM. Wierzchnie jak spodenki czy koszulki to ZARA. Teraz czekam też na część z ZARY którą upolowałam na wyprzedaży ale coś ZARA wystawia moją cierpliwość na próbę bo idą już tydzień ku mojemu zniecierpliwieniu. Ten cudny szarak na zdjęciu to LODGER do spania który dostałam od moich wspaniałych dziewczyn na BABY SHOWER ( zdjęcia może pokażę Wam jutro). Tabliczka z modlitwą od Letters of mine. To oczywiście tylko niewielka część, resztę pokażę Wam na bieżąco.

dsc_0010

dsc_0011

dsc_0013

dsc_0015

dsc_0020

dsc_0023

dsc_0027

dsc_0030

dsc_0034

dsc_0036

dsc_0038

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
YOU MIGHT ALSO LIKE
Wrzesień 10, 2014

We love moro!!!!

Blog
READ ARTICLE
Październik 28, 2013

Chwilo trwaj!!!!!

stylizacje
READ ARTICLE
Marzec 10, 2016

Ferie nad morzem :)

Blog
READ ARTICLE
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}