DSC_1191

Żyje się raz !!!

Kwiecień 7, 2017 , In: BAWIMY SIĘ, Blog, miłość , With: 4 komentarze
0

Ile razy zastanawiasz się czy coś wypada czy nie?? Czy możesz coś zrobić czy Ci nie wolno?? Jak często masz na coś ochotę ale po chwili rezygnujesz bo stwierdzasz że to i tak nie ma sensu i powodzenia?? Myślę, że bardzo wiele razy. Bo tak już zbudowany jest człowiek, że wątpliwości i niedowierzania oraz słaba wiara w samego siebie jest wpisana w nas. A jeszcze Polacy…..Polacy to już naród jak zapewne wszędzie można przeczytać i usłyszeć wiecznie niezadowolony i wiecznie niedowartościowany i wiecznie narzekający. Ale znam też ludzi którzy każdą myśl biorą jako dobrą monetę, uważają, że nic się nie dzieje bez przyczyny i wszystko jest po coś. Jak tak patrze na te dzisiejsze zdjęcia to zastanawiam się kiedy ktoś w tej mojej córce zacznie podkopywać pewność siebie i radość dziecka. Kiedy zacznie się czas, że nie będzie jej już wypadało się śmiać, wygłupiać i zachowywać radośnie?? dlaczego my dorośli nie robimy tego na co mamy ochotę?? Dlaczego wciąż oglądamy się na innych?? Ja wciąż żyję z myślą, że moje życie dopiero sie zaczyna, czasami nawet się złapie nad tym, że myślę o sobie jako dwudziestoparolatce. A tymczasem mam już 32 lata, trójkę dzieci i wciąż mam niezrealizowane plany i marzenia bo zawsze myślę, że pewnie mi nie wyjdzie, że ktoś inny już to robi, że co powiedzą inni. I w pewnej chwili nadchodzi w życiu taki moment lub zdarzenie które pokazuje nam jak życie jest kruche i jak w jednej chwili mogliśmy stracić wszystko co najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę, że marnujemy dni, godziny i minuty. Zaprzątamy sobie głowę myślami o innych zamiast myśleć o sobie i swoich najbliższych. Zamiast realizować nasz wymarzony plan z góry zakładamy , że to się ie uda. Dlatego nie marnujcie swojego życia. Pamiętajcie, że żyje się tylko raz i nikt za Was tego życia nie przeżyje ani też nie żyjcie życiem innych. Jak mówi przysłowie ” lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się nawet nie spróbowało”.  I gdy budzicie się każdego dnia, dziękujcie Bogu za nowy poranek i nową szansę. Realizujcie swoje pany nie zastanawiając się co powiedzą inni. Jeśli tylko nikogo przy tym nie krzywdzicie to spełniajcie swoje marzenia. Każdy dzień w którym odkładacie „to” na jutro jest stracony. Nie dajcie sobie wmówić, że się nie uda, że się do tego nie nadajecie. Ludzie realizują przeogromne projekty więc jeśli innym się udało to Tobie też się uda. Oczywiście nic nie przyjdzie samo, ale pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia. Jeżeli przekonasz swoją głowę, że dasz radę to nic Cię nie powstrzyma. nawet w Biblii padają słowa ” spotkało mnie to czegom się lękał” więc musi Was też spotkać to co wspaniałe i wymarzone.

Spotkałam się ostatnio ze znajomą której pozytywne myślenie i przekładanie wszystkiego na dobrą myśl trochę mnie zaraziło. Jestem osobą która wierzy w tego typu rzeczy i tak żyje mi się łatwiej. Jeszcze przed porodem zaczęłam parę książek właśnie na ten temat, ale że chciała wiedzieć wszystko i od razu żadnej jeszcze nie skończyłam, jednak uwierz mi, że negatywne myśli przyciągają negatywne zdarzenia i na odwrót. Dlatego każdego dnia powtarzaj sobie, że jesteś szczęśliwym człowiekiem i dasz radę osiągnąć i zrealizować swoje plany i marzenia. Oczywiście ja też czasami mam złe dni ( ostatnio nawet było ich dość dużo), wątpię we wszystko ale potem myślę sobie, że wszystko zależy tylko ode mnie i nikt za mnie nic nie zrobi ani nie będzie za mnie szczęśliwy. Piszę tu Wam takie dobre rady a sama często potrzebuję jakiegoś bodźca do działania. I zawsze jak przychodzi mi taki moment zwątpienia to myślę sobie że mam już 32 lata i jak nie teraz to kiedy?? Już wystarczająco długo wszystko odkładałam więc teraz czas na mnie. Nie chcę za 10 lat popatrzeć w lustro i żałować, że nie brałam od życia wszystkiego co mi dawało.

Także kochani moi wierze, że wszystko zależy od nas samych i każdy może osiągnąć co tylko chce <3

Pamiętajcie ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ !!!! ŻYCIE NIE DA WAM DRUGIEJ SZANSY !!!! WIĘC RÓB CO KOCHASZ !!!!!

DSC_1205 DSC_1212 DSC_1215 DSC_1221 DSC_1228 DSC_1229 DSC_1230 DSC_1233 DSC_1247 DSC_1191 DSC_1133 DSC_1166

 

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżeli go udostępnisz dalej lub polubisz.

Share to Google Plus
YOU MIGHT ALSO LIKE
Sierpień 21, 2013

Pies morderca – wakacji ciąg dalszy:)

zwierzaki i my
READ ARTICLE
Grudzień 10, 2014

No way!!!

Blog
READ ARTICLE
Październik 15, 2014

Płaszcze

Blog
READ ARTICLE
  • olat
  • Czerwiec 14, 2017
  Odpowiedz

  Żyje się raz!! – dokładnie… Zapraszam do lektury książki „Zatrzymać dzień”. Tam wiele inspiracji , motywacji do działania. Szczerze polecam. 🙂 <3

  • My Belle Papillon
   • My Belle Papillon
   • Wrzesień 11, 2017
   Odpowiedz

   dziękuje 🙂

  • Ania
  • Czerwiec 21, 2017
  Odpowiedz

  Świetny post! Bardzo motywujący. Przeurocze zdjęcia :-). Ja dodatkowo mogę polecić książkę „Zatrzymać dzień” dała mi kopa motywacyjnego i wiele pozytywnej energii.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • My Belle Papillon
   • My Belle Papillon
   • Wrzesień 11, 2017
   Odpowiedz

   o widzisz, koniecznie musze to sprwdzić :0 pozdrawiam

Leave a Comment

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}